Viky Varga me të brendshme nën pemën e Krishtlindjes tërbon fansat (FOTO LAJM)

E dashura e lojtarit italian Graciano Pelle duke më në formë se kurrë, marrë nga TuttoSport.

Fotot më të fundit kanë bërë që ndjekësit të hutohen dhe të komentojnë modelen e njohur, e cila ka arritur mbi 600 k follow në Instgram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKTORIA VARGA (@vikyvarga)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKTORIA VARGA (@vikyvarga)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKTORIA VARGA (@vikyvarga)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIKTORIA VARGA (@vikyvarga)


Shtuar 24.12.2021 19:34