Zbulohet arsyeja pse Ronaldo festoi afër kamerës pas “het trick-ut” ndaj Cagliarit

Cristiano Roanldo me ‘hat-trickun’ e realizuar ndaj Cagliarit i bëri të gjithë të ’ndryshojnë mendim’ se epoka e tij dhe e Messit ka mbaruar.

Njëri nga futbollistët më të mirën në histori të futbollit u kritikua shumë pas eliminimit nga Liga e Kampionëve në ndeshjen kundër Portos.

 

 

Ronaldo i’u përgjigj kritikueseve mbrëmë me tre golatë shënuar dhe festoi afër kamerës me gishtin në vesh, duke kërkuar një menim nga njerëzit që përkrahin një epokë të re në futboll me Haaland e Mbappen.


Shtuar 15.03.2021 09:42