Zbulohet 3 klubet që duan Manajn

Rei Manaj mund të largohet në orët e fundit të merkatos nga Barcelona.

Shqiptari e ka të vështirë të zërë një vend në formacion duke pare dhe sulmin të mbipopulluar.

Bëhet fjalë për Rayo Vallecano dhe Mallorca. Ndërkohë nga Bundesliga është Freiburg që kërkon Manajn.
Ky është raportimi që vjen nga Spanja, ndërsa lojtari dëshiron të qëndrojë te Barcelona. /albeu.com/


Shtuar 29.08.2021 14:20

Tags: ,