Nuk do ta njihni, Aristela “çmend” rrjetin me pozat provokuese (FOTO LAJM)

Aristela është një ndër konkurrentet e fundit që hyri në “Përputhen”, por nuk mori më pak famë se vajzat që kishin marrë pjesë që nga fillimi. Në fillimet e saj ajo u krahasua me ishkonkurrenten tjetër, Tean nisur nga format pak më të kolme trupore dhe për qetësinë që e karakterioznte.

Më pas njësoj si Tea, Aristela aplikoi balonin gastrik një ndërhyrje mjekësore për të humbur peshë.

Në fotot e fundit ish-konkurrentja është shfaqur e veshur me të brendshme të zeza dhe ka pozuar më provokuese se asnëjehrë duke marrë një “lum” komentesh dhe pëlqimesh në Instagram.

Gjithashtu edhe përshkrimet e fotos së saj nuk janë më pak ngacmuese.

“Ti je në mesazhet e tij, unë jam në ëndrrat e tij. Ne nuk jemi njësoj.”, ka shkruar Aristela duke hedhur kështu dyshime se për kë mund t’i ketë këto thumba./albeu.com/


Shtuar 29.08.2021 14:21