Vjen episodi i ri i telenovelës “Icardi – Wanda – China Suarez”, aktorja shpërthen në Instagram

Vjen episodi i ri i telenovelës, Icardi – Wanda – China Suarez. Tani i takon aktores  të japë versionin e saj me fakte duke shpërthyer në Instagram.

“Unë po e shkruaj këtë për të ndalur gënjeshtrat, dhunën dhe shikimet shtrembër në ndërtimin e një historie të manipuluar për të bërë të kaloj edhe një herë, si cjapi te kasapi”.

Modelja akuzon sulmuesin argjentinas për të gjithë këtë histori.

“Është e lehtë të më bësh të ndihem keq duke mi kaluar mua përgjegjësitë. Çmimi i mbrojtjes së imazhit të një familjeje paguhet nga unë, jo nga ai që bërë gabimin. Kështu të gjitha janë në rregull”.

Gjithashtu ajo ka dicka edhe pë ata që nxjerrin lajme të rreme.

“Çdokush që përfiton nga kjo situatë në kurriz të jetës dhe karrierës sime përsonale do të paditet për riprodhimin e informacionit të rremë. Ajo që ndodhi nuk është një situatë që e kam filluar unë, as nuk e kam nxitur, as provokuar.

Në postimin e saj, ajo zbulon  se Icardi i ka thënë se është në prag të ndarjes me bashkëshorten aktuale.

“Unë jam lidhur me burra sepse i kam besuar ato që kanë thënë, se ata ishin të ndarë ose do të ndaheshin së shpejti,”  përfundon Suarez duke ia kaluar topin sulmuesin argjentinas. /albeu.com


Shtuar 21.10.2021 12:04