VIDEO / Rey Manaj shënon tjetër gol, “turpëron” rivalin dhe kalon portierin

Rey Manaj ka shënuar për herën e 14-të në Turqi, Sivaspor-Pendikspor 3-1 Manaj 69′.


Shtuar 25.02.2024 13:38