U largua nga SuperSport, Shako rikthehet te TV i njohur (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë, Dritan Shakohoxha u largua nga Supersport.

Por tashmë pas shumë vitesh punë te Digitalbi në rolin e drejtorit, por edhe komentatorit, Shako vendosi të largohej.

Shakohoxha është rikthyer në RTSH pas 30 vitesh dhe do të jetë pjesë e këtij televizioni gjatë EURO 2020. Ngelet për t’u parë nëse kjo do të bëhet vetëm për kampionatin Europian apo ai do të punojë gjatë gjithë kohës te RTSH.


Shtuar 10.06.2021 16:19