U dëmtua në ndeshjen miqësore, a do luajë Benzema në Euro 2020? (FOTO LAJM)

Karim Benzema do të jetë në Kampionatin Europian Euro 2020.

Ai u dëmtua dje në ndeshjen miqësore ndaj Bullgarisë.

Ndërkohë, Franca nis aventurën në Kampionatin Europian të martën më 15 qershor kundër Gjermanisë, teksa ka në grup Hungarinë dhe Portugalinë. /albeu.com/

Shtuar 9.06.2021 05:06