U dëmtua ndaj Belgjikës, Spinazzola thyen heshtjen: Ju siguroj, do të rikthehem shpejt (FOTO LAJM)

 

Leonadro Spinazzola ka këputur ligamentin e thembrës i quajtur “Tendoni i Akilit” dhe sipas gjasave do të mungojë për muaj të tërë.

Ai sot do t’iu nënshtrohet testimeve mjekësore për ta vlerësuar shkallën e lëndimit të tij.

Italiani theu heshtjen duke postuar një fotografi dhe një mesazh për tifozët pas lëndimit në rrjetin e tij socoal, Instagram.

“Fatkeqësisht të gjithë e dimë sesi shkoi, por ëndrra jonë “Azzurre” vazhdon dhe me këtë grup fantastik mund të them që çdo gjë është e mundur”, tha Spinazzola.

“Unë vetëm mund t’ju them që do të rikthehem shpejt, jam shumë i sigurt për këtë”, shkroi Leonardo Spinazzola.

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonardo Spinazzola (@spina_leo)


Shtuar 3.07.2021 16:24