Totti: Të hënën takoj Dybala, do të përpiqem ta çoj në Romë

I intervistuar nga Sky Sport ish-kapiteni i Romës, Francesco Totti, foli për Paulo Dybala, i cili u largua nga Juventusi pas 7 vitesh.

“Të shohim nëse mund ta sjellim në Romë, do ta takoj të hënën”, tha ai.

Ndërkohë, për Dybala interesim ka dhe Interi me Marottan që synojnë ta bindi argjentinasin teksa i shte vetë ai që e solli te Juve nga Palermo në vitin 2015. /albeu.com/

Shtuar 20.05.2022 18:47

Tags: , ,