TOPI I ARTË/ Zbulohen edhe 3 emrat e tjerë, plotësohet 10-shja e fundit e listës

Vazhdon të mësohet në mënyrë graduale renditja e lojtarëve kandidatë për fitimin e “Topit të Artë” duke nisur nga fundi.

Pasi mësuan 7 të parët që ishin, Azbilicueta, Modric, Moreno, Dias, Barela, Foden dhe Pedro, tanimë kemi mësuar edhe 3 lojtarët e tjerë që plotësojnë kështu 10-shen e fundit të listës.

Kjo 10-she plotësohet me Kane, Lautaro Martinez dhe Bruno Fernandes. /albeu.com

 


Shtuar 29.11.2021 17:39