Tifozët sulmojnë Koeman pas humbjes në “El Clasico” (VIDEO)

Barcelona humbi “Camp Nou” përballë Real Madridit me rezultatin e ngushtë 1-2.

Kjo ishte humbja e 4 radhazi e Barcelonës në “El Clasico”, por më tepër se kjo tifozët e Barcelonës i shqetëson forma e skuadrës nën drejtimin e Koeman.

Edhe pse shpesh është permundur mundësia e shkarkimit të teknikur holandez, kushtet ekonomike të klubit e bëjnë të pamundur një gjë të tillë.

Tifozët “katalanas” në përfundimin e ndeshjes së sotme, kanë pritur largimin e Koeman nga stadiumi dhe e kanë sulmuar teksa ai ishte në makinë./albeu.com


Shtuar 24.10.2021 21:53