Superiorja në tre qytete, trajnerët zbardhin formacionet zyrtare

Në orën 13:00 në Shkodër, Ballsh e Kamzë luhen tre ndeshje të javës së 29 të Kategorisë Superiore. Të gjithë trajnerët kanë zbardhur formacionet zyrtare, dhe kanë futur në lojë lojtarët më të përdorur të gjithë sezonit, duke përjashtuar ato pak mungesa.

KASTRIOTI (4-1-4-1): Hidi; Neziri, Shkalla, Çela, Prodani; Moraes; Bardhi, Okebugëu, Mehmeti, Rezi; Daci. Trajner: Ramadan Ndreu.
LAÇI (4-3-3): Sherri; Malota, Ignjatovic, Zylfiu, Marku; Lushkja, Deliu, Shehu; Musta, Prenga, Xhixha. Trajner: Shpëtim Duro.

BYLIS (4-3-3): Qirko; Ymeralilaj, Janku, Stojanovic, Hadroj; Lorran, Carkanji, Desancic; Kojic, Beji, Ndreca. Trajner: Veljko Dovedan.
APOLONIA (3-4-3): Harizaj; Agyare, Sota, Repaj; Zoga, Smaci, Kofi, Mihana; Levendi, Gjata, Vasilj. Trajner: Fabrizio Cammarata.

VLLAZNIA (4-3-3): Zogovic; Gurishta, Adili, Shehi, Isaevski; Krymi, Imeri; Da Silva, Hoxhaj, Dilaver. Trajner: Thomas Brdaric.
SKDËNDERBEU: Dajsinani, Vangjeli, Meksi, Zguro, Rrapaj, Goncalves, Melos, Sadriu, Vitija, Berisha, Mensah. Trajner: Migen Memelli.


Shtuar 24.04.2021 12:51