Skandal në Divjakë! Shefi i komisariatit rreh aktivisten e PD, i thyen dorën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e  sotme në Divjakë. Burimet e para bëjnë me dije se shtetasja Elsa Bita, aktiviste dhe mbështetëse e Partisë Demokratike në Divjakë,  është rrahur nga shefi i Komisariatit.

Shkaku i dhunimit barbar është bërë postimi i saj në lidhje me një aktivitet të PS në këtë qytet.

Sipas saj,  ajo ndodhet në spital dhe pritet që shumë shpejt të bëjë një kallëzim penal për dhunën e ushtruar.  /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 24.04.2021 13:08