Supergol Bernardo Silva, Manchester City “çmonton” Realin (VIDEO)

Manchester City ka shënuar golin e katërt ndaj Real Madrid.

Bernardo Silva ka bërë gjithçka vetë dhe e ka dërguar topin në rrjetë duke shtangur gardianin e portës spanjolle./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 26.04.2022 22:36