Spektakolar Real Madridi, zhbllokohet derbi në “Bernabeu” (VIDEO)

Real Madridi ka zhbllokuar rezultatin ndaj Atletico Madridin në Santiago Bernabeu.

Edhe këtë here goli është gatuar nga dyshja,Vinicius-Benzema, me brazilianin asistues dhe francezin shënues në minutën e 16’. /albeu.com


 


Shtuar 12.12.2021 21:23