“Shpërthen” Bernabeu, Reali përmbys rezultatin ndaj Celta Vigos (VIDEO)

Reali ka nisur një pjesë të dytë fantastike, pas 45 minutave të para për t’u harruar.

Pas golit të barazimit nga Benzema, është Vini JR ai që shpërthen në krahë dhe tund rrjetën  në minutën e 54′ duke kuluar për herë të parë në këtë ndeshjen Realin në avantazh. /albeu.com/


Shtuar 12.09.2021 22:17