Pasi bën operacion plastik hundën, 27-vjeçarja merr propozimin për martesë (VIDEO)

Noada Tahiri, 27-vjeçarja nga një fshat i Elbasanit, erdhi në “Doktor Plastik”, për të realizuar rinoplastikën. Por gjatë konsultës me Doktoreshë Rezarta Kapaj nga Spitali Amerikan i sugjeroi profiloplastike. Gjithashtu, mjekja i sugjeroi që të realizojë njëkohësisht disa ndërhyrje për të balancuar të gjithë profilin.

Dhe për këtë Noada e papërgatitur i duhej të merrte konfirmimin e të fejuarit që gjatë realizimit të emisionit ndodhej në emigrim. Episodi përfundon me një profil perfekt, por dhe me një propozim për martesë.

Për të ndjekur të plotë episodin e ri te “Doktor Plastik” klikoni në linkun me poshtë!

Shtuar 12.09.2021 22:11