Shaqiri asiston dhe Embolo shënon, Zvicra kalon në avantazh (VIDEO)

Zvicra ka mundur të kalojë në avnatazh ndaj Kamerunit.

Në fillim të pjesës së dytë, konkretisht në minutën e 48-të, Zvicra ndërton një aksion të bukur, ku në krahun e djathtë, Shaqiri dërgon një top drejt zonës dhe Embolo shënon./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

Shtuar 24.11.2022 12:08