Sfidë në tribuna për supersfidën Roma-Inter (VIDEO)

Sot në 18:00 në Olimpico luhet supersfida Roma-Inter, raporton La Gazzeta dello Sport.

Në këtë sfidë speciale sfidohet edhe në tribuna.

Gruaja e Simone Inzaghit, Matilde, gruaja e Jose Mourinhos, Pastaj Amra Silajdzic, gruaja e Dzeko, dhe Leah Monroe, partnerja e Tammy Abraham: këtu janë disa nga VIPA-t që do të jenë të pranishëm në sfidën Roma-Inter.

Mirë se vini në botën e mrekullueshme të grave dhe të dashurave të kampionëve të sportit. /albeu.com/


Shtuar 4.12.2021 09:49