“Do të arrestohet Berisha”, Stresi sulmon Frrok Çupin: Plak i mjerë, të larguan nga fshati se ishe spiun (FOTO LAJM)

Analisti Frrok Çupi hodhi një teori se ish-kryeministri Sali Berisha do të arrestohej katër ditë përpara Kuvendit të 11 Dhjetorit.

Kjo deklaratë e tij “trazoi ujërat” dhe u ndoq edhe nga deklarata të tjera të figurave të njohura.

Një dër deklaratat me epike ka qenë ajo e reperit të njohur, Stresi, I cili është edhe një mbështetës i flaktë i Berishës.

Ai iu përgjigj ashpër Cupit, teksa shkruan në një koment se analisti është një plak i mjerë dhe se e larguan nga fshati i tij në Mirditë, sepse ishte spiun./albeu.com/