Reali publikon listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen me Liverpoolin, po Hazard? (FOTO LAJM)

Real Madridi ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjen ndaj Liverpoolit.

Real Madridi sapo ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Liverpoolit në Ligën e Kampionëve që do të zhvillohet nesër.

Befasues është fakti se Zinedine Zidane kishte deklaruar se Hazard është rikuperuar dhe është i gatshëm, por si duket belgu nuk ia ka dalë të riaftësohet për këtë duel.

Sergio Ramos do të mungojë poashtu në këtë duel. Valverde është rikthyer dhe është një shtysë e madhe për Zidane, ndërsa Carvajal vazhdon të mungojë shkaku i lëndimit.

Lista e plotë e lojtarëve të Realit në për ndeshjen ndaj Liverpoolit.


Shtuar 5.04.2021 15:35