Reali me “gjak të ngrirë”, Hazard rikthehet sërish në stërvitje

Eden Hazard është rikthyer në stervitje me Real Madridin.

Eden Hazard është rikthyer në stërvitje tek Real Madridi dhe sipas mediave spanjolle ai është në formë të mirë.

Hazard u tha se do të mungonte në ndeshjen ndaj Liverpoolit shaku i lëndimit të pësuar, por si duket belgu ia ka dalë të rikuperohet në kohë.

Ky është një lajm i mirë për Zinedine Zidane marrë pararsysh faktin që Reali ka vuajtur nga mungesat ndaj Atalantas.

Real Madrid ende nuk e ka konfirmuar lajmin për Hazard, as Zidane.


Shtuar 4.04.2021 13:49