Real Madrid në festë, Marcelo ngre kupën e Champions League

Real Madrid fitoi ndaj Liverpoolit me rezultatin minimal 1-0 me golin e Vini Jr.

“Los Blancos” kanë regjistruar trofeun e 14-të të Champions League, askush si ata ndonjëherë.

Për të ngritur trofeun ishte braziliani Marcelon, ku edhe pse nuk luajti asnjë minutë, mori shiritin e kapitenit nga Benzema dhe ishte ai që çoi trofeun në qiell./ h.ll/albeu.com

Shtuar 28.05.2022 23:59