Raste të reja me Covid-19 te Napoli

Raste të reja infektimesh me Covid-19 në klubin e Napolit.

Klubi italian ka bërë një postim në rrjetin social Twitter ku thotë se Mario Rui, Bofelli( lojtar i primaverës), një person i stafit teknik dhe një punonjës magazine ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19./ h.ll/albeu.com


Shtuar 4.01.2022 17:28