Sezoni 2021/22, zbulohen fanellat e disa prej skuadrave të mëdha në Premier League (FOTO LAJM)

Klubet kryesore në botë janë duke projektuar fanellat që do mbajnë veshur sezonin e ardhshëm.

Janë zbuluar disa nga fanellat që gjigandët e Premier League si Chelsea, Manchester United, Arsenal dhe Tottenham do të veshin në sezonin e ri.

Në galerinë e mëposhtë do të gjeni fanellat që janë arritur të zbulohen deri më tani. /albeu.com/


Shtuar 18.03.2021 12:26