Protestoi në “Allianz Arena”, parashutisti gjerman iu afrua frikshëm tifozëve (VIDEO)

Ndeshja në mes të Gjermanisë dhe Francës është paraprirë me një protestë nga një parashutist gjerman.

Ai fluturoi mbi “Alianz Arena” por që për pak ishte duke shkaktuar incident para fillimit të ndeshjes Gjermani – Francë.

Derisa skuadrat ndodheshin në fushë para nisjes së takimit, parashutisti u afrua rrezikshëm në tribunat ku ndodheshin tifozët, para se të ulej në fushë.

Shtuar 15.06.2021 23:36