Po bën namin te Ajax, Newcastle synon për stolin Erik Ten Hag

Newcastle po synon trajnerin e Ajax, Erik Ten Hag.

Sipas “Daily Mail”, klubi është gati t’i ofroj atij një kontratë të madhe.

Daily Mail raporton se trajneri 51-vjeçar holandez do të ketë disa rezerva për t’u larguar nga projekti i krijuar nga Ajax për një aventurë në Newcastle.

Në garë janë edhe Paulo Fonseca, Roberto Martinez, Frank Lampard dhe Lucien Favre. /albeu.com/


Shtuar 26.10.2021 16:59