Plas në Paris: Pochettino e zëvendësoi, Messi refuzoi t’i shtrëngonte dorën (VIDEO+FOTO)

PSG arriti të mposhtë 2-1 Lyon me golat e Neymar dhe Icardit me këtë të fundit që realizoi në fund.

Messi i cili luajti për 76 minuta, u zëvendësua me Hakimin.

Po kjo nuk nuk i pëlqeu aspak numrit 10, madje ai refuzoi t’i jepte dorën Pochettinos.

Më poshtë, keni fotot . /albeu.com/


Shtuar 19.09.2021 22:56