Përleshje masive mes tifozëve anglezë dhe italianë (FOTO LAJM)

Kur kanë mbetur dhe pak minuta nga finalja e Kampionatit Evropian “Euro 2020” mes Anglisë dhe Italisë, tifozët anglezë dhe ata italianë janë përleshur me njëri tjetrin.

Megjithate policia ka arritur të ndali sherrin. /albeu.com/


Shtuar 11.07.2021 20:21