Për inat të Ronaldo dhe Pogbasë, Nainggolan e mbush tavolinën me pije alkoolike (FOTO LAJM)

Veprimet e Cristiano Ronaldos dhe Paul Pogbas gjatë konferencës për media në Euro2020, kanë bërë xhiron e botës.

Portugezi largoi dy shishe të Coca-Colas dhe bëri thirrje të konsumohet uji, ndërsa Pogba hoqi një birrë nga tavolina.

Radja Nainggolan ka postuar një foto-montazhë në Instagram, ku shihet ai i rrethuar me pije të ndryshme alkoolike.

Shtuar 16.06.2021 15:16