Pasi i dha fund me të riun italian, Erjona Sulejmani ngre temperaturat me pozat topless (FOTO LAJM)

Ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemajli, Erjona Sulejmani muajt e fundit ka qenë pjesë e mediave rozë për shkak te romancës së saj publike me protagonistin e “Uomini e Donne”, Alessandro Basciano.

Erjona dhe Alessandro duket se po e shijonin shumë lidhjen dhe foto me njëri-tjerin në rrjetet sociale nuk mungonin nga asnjëra palë.

Pikërisht kur po flitej se çifti është në prag të martesës, u zbulua se çdo gjë kishte marrë fund dhe Erjona dhe Alessandro fshinë çdo gjurmë nga rrjetet sociale.

Së fundmi Erjona Sulejmani është shfaqur topless në plazhet e Spanjës nga ku nuk ka nguruar të publikojë edhe një foto në Instagram ku ka marrë mijëra reagimi./albeu.com/


Shtuar 10.11.2021 14:20