Përplasen dy mjete në Elbasan-Peqin, lëndohen dy gra

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Elbasan-Peqin në afërsi të Bishqemit. Dy mjete janë përplasur mes tyre dhe për pasojë kanë mbetur të lënduara dy gra.

Sipas informacioneve paraprake, ato ndodhen jashtë rrezikut për jetën dhe po marrin ndihmë mjekësore në spital./albeu.com


Shtuar 10.11.2021 14:18

Tags: