Nuk ka fitues, derbi Dinamo-Partizani përfundon në paqe (VIDEO)

Derbi mes Dinamos dhe Partizanit ka përfunduar 1-1

Blutë realizuan të parët me Agim Ibraimi  në minutën e 15-të, por në të dytën Stenio Juniuor barazoi shifrat me anë të një 11-metërshi.

Ndërkohë, pas 4 javëshh Dinamo mban vendin e 2 me 6 pikë, ndërsa Partizani renditet i 6-ti me 3 pikë. /albeu.com/


Shtuar 1.10.2021 21:45