Nuk i ndahet kronikës rozë, ylli i Romës ndahet nga e dashura joshëse (FOTO LAJM)

Prej disa muajsh Nicolo Zaniolo dhe Chiara Nasti po përjetonin një romancë duke përfunduar shpeshherë në qendër të kronikave rozë.

Por, së fundmi duket se futbollisti i Romës dhe modelja i kanë dhunë fund lidhjes. Indicia e ndarjes vjen nga rrjetet sociale, Zaniolo dhe Nasti nuk e ndjekin më njëri tjetrin në “Instagram”, madje kanë fshirë edhe fotot që kanë pasur së bashku.


Shtuar 28.04.2021 08:26