Një tjetër rast me Covid-19 te Juventusi, preket edhe Bernadeschi

Juventus ka konfirmuar se Federico Bernardeschi ka dal pozitiv me COVID-19.

Lojtari është izoluar dhe nuk ka simptoma.

Komunikata e plotë:

“Juventus njofton se Federico Bernardeschi ka dal pozitiv me COVID-19. Lojtari është izoluar dhe nuk ka simptoma”, shkruhet në komunikatë.

Kujtojmë se pozitiv janë edhe dyshja Merih Demiral dhe Leonardo Bonucci.


Shtuar 6.04.2021 12:13