Neymar pyetet se a do të kthehet te Barcelona, braziliani e ofendon gazetarin

Neymar në verën e vitit 2017 kishte vendosur ta lë Barcelonën për të kaluar  te PSG.

Klubi francez vendosi ta paguante klauzolën prej 222 milionë eurosh dhe braziliani nisi aventurën franceze.

Por që nga ajo kohë ka pasur lajme që lojtari dëshiron të kthehet në Spanjë, te Barcelona ose Real Madridi.


Shtuar 31.01.2019 21:57