Newcastle i bashkohet garës për nënshkrimin me Hazard

Eden Hazard është pranë largimit nga Real Madrid.

Newcastle ka shprehur interes për belgut raporton ESPN.

Sipas gazetarit të ESPN, James Olley, ‘Laraskat’ mund të nisin një ofertë këtë janar, nëse Hazard vihet në dispozicion nga Madrid.

“Chelsea dhe Newcastle janë në mesin e një numri klubesh të interesuara për nënshkrimin e Eden Hazard në janar”, ka thënë Olley. /albeu.com/


Shtuar 28.10.2021 16:19