Ndarja e dhimbshme zgjat vetëm 8 muaj, Rashford ritkthehet me të dashurën e fëmijërisë

Ylli i Manchester United, Marcus Rashford është rikthyer në lidhje me të dashurën e tij të fëmijërisë vetëm 8 muaj pas ndarjes.

Marcuys dhe Lucia Loi, të dy 24 vjeç, besohet se janë lidhur sërish pak para Krishtlindjeve.

Pas diplomimit, Lucia u pa më pas duke u futur në makinën e sulmuesit anglez me datën 3 janar, kur United po ashtu do të humbiste ndaj Wolves.

Ajo postoi gjithashtu një foto në Instagram foton e një dore mashkulli me tatuazh që mbështetej në këmbët e saj. r.t/albeu.com


Shtuar 11.01.2022 12:43