Napoli vë me shpatulla pas muri Liverpoolin, dyfishohen shifrat (VIDEO)

Napoli ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Liverpoolit.

Anglezët janë të shokuar dhe Napoli po dominon me rezultatin 2-0. Në minutën e 31-të Anguissa ka shënuar pas një pasimi nga Zielinski./ h.ll/albeu.com

Shikoni golin

 

Shtuar 7.09.2022 21:33