Myrto Uzuni rikthehet te goli në kampionatin hungarez (VIDEO)

Myrto Uzuni ka qenë lojtari i ndeshjes për Ferencvarosin  kundër Ujpest  në ndeshjen e vlefshme për javën e gjashtë të kampionatit hungarez.

Sapo nisi ndeshja, shqiptari fitoi një penallti e cila më pas u kthye në gol nga Mmaee dhe në fundin e pjesës së parë do të ishte sërish protagonist ku jpe një asist për Tokmac,

Beratisi arrin të gjejë edhe rrugën e rrjetën në minutën e fundit të takimit ku fiksoi shifrat në 3-1. /albeu.com

 


Shtuar 26.09.2021 19:37