Moratti ngre alarmin: Suning erdhi të shpenzojë por diçka serioze ka ndodhur në Kinë

Moratti ngre alarmin: Suning erdhi të shpenzojë por diçka serioze ka ndodhur Kinë

Massimo Moratti komenton në lamtumirën e Antonio Conte nga Inter: “Ai është një profesionist shumë serioz dhe bëri shumë mirë, por në bazë të zgjedhjes së tij kishte një mungesë sfide dhe gjithashtu një mungesë të bashkëpumit me klubin, shkruan Albeu.com.

Ish-presidenti  i Interit pastaj foli për situatën e Suning:

“Sigurisht ka shqetësim. Këta zotërinj mbërritën me dëshirën për të shpenzuar shumë dhe për të bërë një ekip shumë të fortë, por më pas diçka serioze duhet të ketë ndodhur në Kinë. Ata janë të detyruar të heqin dorë nga aktivitetet”. /albeu.com/


Shtuar 8.06.2021 22:33