Ronaldo foli për një darkë të mundshme me Messin, nuk do ta besoni sa shikueshmëri ka arritur klipi (VIDEO)

Klipi ku Cristiano Ronaldos flet për një darkë të mundshme me rivalin e ashpër të kahershëm Lionel Messi, është shikuar më shumë se 50 milionë herë.

Dy nga futbollistët më të mëdhenj të të gjitha kohërave u ulën krah për krah për shortin e Champions League në Monaco dy vjet më parë.

Ylli i Manchester United , Ronaldo, i cili ishte në krye të sulmit të Juventusit në atë kohë, tha se shpreson që një ditë të mund të ulet dhe të shijojë darkën me Messin. /albeu.com


Shtuar 30.12.2021 13:54