“Injoranca dhe krenaria”, Basha i përgjigjet Ramës me fjalët e Fishtës

Kreu demokrat Lulzim Basha i është përgjigjur deklaratave të kryeministrit Edi Rama që i bëri gjatë konferencës së fundit për këtë vit.

“Injoranca dhe krenaria shkojnë bashkë si shtati dhe hija”, është shprehja e Gjergj Fishtës me të cilën Basha iu përgjigj Ramës.

Kujtojmë se Rama që  Basha e ka çuar PD-në drejt shkatërrimit me situatën e krijuar në partinë më të madhe opozitare./albeu.com


Shtuar 30.12.2021 14:00