Milani publikon marrëveshjen e arritur me BMW-në (VIDEO)

AC Milan ditën e sotme ka njoftuar se kanë arritur marrëveshjen me kompaninë gjigande të BMW-së.

“Jemi vërtet të kënaqur për këtë udhëtim se bashku. AC Milan dhe BMW janë të lumtur të njoftojnë partneritetin e ri”.

“Dy brendet globale iu bashkohen njëjtë ardhme se bashku me stil, në fokus te gjeneratat e reja. Vizion i ndarë nga Milan dhe BMW”, shkruhet në komunikatë.

Me marrëveshjen e re, lojtarët e ekipit të parë duhet përdorin makinat e BMË-së për ngjarje dhe stërvitje.

Shtuar 31.03.2021 02:03