Messi “harron” Suarez, ja me kë po i kalon pushimet (FOTO LAJM)

Nga Suarez te Fabregas. Lionel Messi ndryshon emrat e miqve me të cilët shoqërohet për pushimet verore por ata e kanë një të përbashkët, që të gjithë kanë mbajtur të veshur fanellën e Barcelonës.

7 herë fituesi i Topit të Artë ka udhëtuar bashkë me familjen e Cesc Fabregas në Ibiza ku kanë marrë me qera një jaht luksoz që kushton rreth 80 mijë euro në javë.

 

 

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

Dy futbollistët dhe bashkëshortet e tyre nuk i kanë shpëtuar aparateve fotografikë që i kanë shënjestruar në brigjet e Mesdheut. Messi dhe Antonella bashkë me tre djemtë, Mateo, Thiago dhe Ciro ndërsa Fabregas me bashkëshorten Daniella dhe tre fëmijët e tyre.

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

 

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

 

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

 

(Fotot) Messi “harron” Suarez dhe zgjedh Fabregas për të

Shtuar 21.06.2022 16:22

Tags: ,