Mbyllet pa fitues pjesa e parë e El Clasico-s (VIDEO)

Pjesa e parë mes Barcelonës dhe Realit është mbyllur 1-1.

Los Blancos shënuan të parët me Vinicius, por skuadra e Xavit ju kundërpërgjigj me De Jong në fund të pjesës së parë.

Dy skuadrat kërkojnë fitoren për të siguruarn finalen e Superkupës. /albeu.com/


Shtuar 12.01.2022 20:47