Manchester United përgatit largimet, pjesë e listës Martial e Van de Beek

Pas prurjeve gjatë merkatos së verës, Man United tashmë po përgatit disa largime gjatë afatit kalimtar të janarit.

Ole Gunnar Solskjaer nuk llogarit  disa futbollistë dhe ata mund të “përshëndeten” shpejt me skuadrën.

Emrat që janë lakuar për një largim të mundshëm janë individië si Bailly, Van de Beek, Martial, Lingard, Telles e Phil Jones.

Djajtë dëshirojnë të transferojnë me ngulm mesfushorin e Ëest Ham Declan Rice dhe do të tentojnë ta marrin gjatë verës.


Shtuar 19.09.2021 08:40