Manchester City zhbllokon rezultain përballë Licester City (VIDEO

Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola mes Licester City dhe Manchester City, miqtë kanë arritur të zhbllokojnë rezultatin në të dytën.
Mbrojtësi anësor, Mendy ka arritur të dërgojë topin në rrjetë në minutën e 58’. /albeu.com/


Shtuar 3.04.2021 19:53