Man.United zhbllokon rezultatin përballë Aston Villa-s (VIDEO)

Manchester United dhe Aston Villa janë duke u përballuar në kuadër të javës së 20 të Premier League.

Miqtë kanë kaluar në avantazh shpejt që në minutën e  6 me mesfushorin Bruno Fernandes.

Kujtojmë që për United sonte nuk është i gatshëm, C.Ronaldo. /albeu.com


Shtuar 15.01.2022 18:47